top of page

O nás

EduCorn jsme založili, protože nám chybělo místo, kde by každý mohl být sám sebou bez obav z toho, že bude odsouzen, kde by si skutečno mohl řídit svůj čas a nebyl odsouzený, protože s ním zrovna cloumá nepříjemná emoce. Bereme každého, jaký. Za každou nepříjemnou situací hledáme její příčinu, protože nikomu nedělá radost být třeba vzteklý. Díky takovému přístupu jsme vytvořili místo, kam se všichni rádi vrací.

denisa_onas_edited_edited.jpg

Denisa

Denisa se Zuzkou stály na samém začátku EduCornu. Denisa se primárně stará o marketing, klub a kroužky. Umí ale i uklidit, nakoupit a zařídit logistiku lidí i věcí, skvěle funguje jako technická podpora a dokáže vše zařídit a domluvit.

zuzka_edited.jpg

Zuzka

Zuzka spolu s Denisou EduCorn vymyslely a založily. Zuzce nejvíce času zabírá péče o skupinu neškoláků. Podporuje průvodce, připravuje pro ně workshopy a školení. Tvoří koncepci EduCornu. Také stříhá náš  podcast a dělá hromadu dalších věcí.

denisa.jpg

Míša

V EduCornu je od jeho začátku. Má na starosti kreativní ateliér, vede naše výtvarné kroužky i workshopy a každý den ji najdete i jako průvodce v naší skupině.

Náš tým

325054460_6342733579104767_5813821383954097051_n.jpg
pavel.jpg

Pavel

Ve skupině neškoláků je hodně populární hlavně díky svým dovednostem během polštářových bitev. Jako pařmen si také s dětmi umí povídat o hrách. 

tadeas_edited.jpg

Tadeáš

ScienceCorn je právě tak skvělý, protože ho vede nadšený Tadeáš. Má kompletně na starosti naše vědecké kroužky a workshopy, také je k ruce dětem z neškolácké skupiny, když si chtějí vyrobit třeba bublifuk nebo sopku.

jenda.jpg

Jenda

Jenda je chodící laskavost a empatie, kterou tak děti mohou přirozeně nasát. Studuje vysokou školu a rád s dětmi tráví čas venku.

lucka.jpg

Lucka

Lucka se chystá na vysokou školu. Potkáte ji ve skupině domškoláků, jak sedí mezi dětmi, pije čaj a naslouchá jim. Vede s nimi dlouhé rozhovory a podporuje je v tvoření. 

basketbalový hráč

Jonatan

Benjamínek Jonatan si dětmi do neškolácké skupiny si chodí hrát a povídat o Minecraftu. A zjistili jsme, že hraje parádně na sochy. 

henry.jpg

Henry je náš poklad a objev století. Jako rodilý mluvčí s dětmi komunikuje anglicky, neučí je, ale chodí si s nimi hrát, takže děti poznávají jazyk v jeho přirozených souvislostech. 

Henry

Jak to u nás vypadá

  • najdete nás blízko tramvajové zastávky Karlínské náměstí

  • náš prostor se nachází ve vnitrobloku a máme k dispozici celé patro

  • děti mají k dispozici výtvarný ateliér, jednu velkou místnost pro ranní kruhy nebo obědy, pokojíček pro rozjetí volné hry a klidovou místnost pro hraní deskovek čtení a odpočinek 

  • dále máme k dispozici kuchyňku a koupelnu s dvěma toaletami

  • čas venku trávíme na hřišti na Karlínském náměstí, v Kasárnách Karlín nebo u Vltavy a usilujeme o pronájem části dvorku


     

julie.jpg

Julie

Studuje střední svobodnou školu a umí se proměnit v jednorožce, draka, nebo koťátko. Má v malíčku vše kolem Harryho Pottera a nebojí se experimentálního pečení.

Anička studuje střední svobodnou školu a do týmu EduCornu se připojila teprve nedávno. Ráda maluje a tvoří, má ráda horolezení, zvířata a je jednička na jakékoli hraní.

Anička

bottom of page