top of page

Naše e-booky

Součástí naší práce je podpora rodin, kteří chtějí pro děti sebeřízené a svobodné učení a vedle kurzů a konzultací přidáváme další formu, jak můžeme takovým rodinám pomoci.

Průvodce na cestě
ke svobodnému učení

Tento průvodce poslouží dobře především rodičům předškoláků, kteří se chystají s dětmi vydat na cestu domácího vzdělávání.

Nečekejte, že najdete uvnitř návod na to, jak si spokojeně žít svůj domškolácký sen. 

Uvnitř najdete pracovní listy, díky kterým byste měli zvládnout najít cestu, která bude sedět hlavně vám a vaší rodině.

Kromě toho jsme shrnuli, jak může vypadat sebeřízené učení v kostce, přehled české legislativě v souvislosti s domácím vzděláváním a ke každé kapitole je prostor pro vaše poznámky pro utřídění vlastním myšlenek. 

Autorkami textu jsou Zuzka Chabová a Denisa Písaříková, zakladatelky EduCornu.

Cena: 150 Kč

Počet stran: 60

Formát: PFD soubor

Grafická úprava a sazba: Jířa Kelnarová

Nahlédněte,
ať víte co vás čeká

Jak s ebookem pracovat
Obsah
Co v ebooku najdete
Den domškoláka
Závěr

Co si o e-booku myslí ti, co ho už četli

Dominika,

maminka tří domškoláků

Mně nadchly zejména pracovní listy, kde si člověk ujasní různé věci přímo své rodině na míru. Na většinu věcí totiž neplatí obecné poučky, ale chce to najít si svůj směr a to, co bude vyhovovat přímo vaší rodině. Pracovní listy vám k tomu hodně dopomohou. Pro ty, co teprve začínají nebo ještě váhají, je tu zodpovězeno spoustu otázek nejen ohledně praktických věcí, ale právě také kolem těch nejčastějších obav – socializace, finančního příjmu rodiny atd.
E-book je přehledně zpracovaný, bez zbytečných omáček kolem
a obsahuje podle mě přesně ty základní informace, které budete
na své homeschoolingové cestě potřebovat.

Veronika,

mamina 6letého domškoláka

E-book od Denisy a Zuzky je podle mě přínosný, protože v něm najdete ucelené informace o tom, co je potřeba udělat, když chcete mít dítě na individuálním vzdělávání a to nejen prakticky, ale hlavně nad čím je dobré se zamyslet. Velmi oceňuji části, kde nám autorky nabízí podnětné otázky, na které je fajn si odpovědět a také je probrat s dítětem. Taky mi přijde skvělá ta část, kde různí rodiče popisují, co pro ně znamená sebeřízení. Pokud vás domškoláctví a sebeřízení zajímá, vřele vám e-book doporučuji. 
Objednávka e-booku
bottom of page